Ve dnech 25. a 26. listopadu 2022 se v Hotelové škole, Frenštát p. R. konaly Dny otevřených dveří. Zájemci o studium oborů Hotelnictví, Cestovní ruch, Podnikání, Kuchař-číšník a Cukrář se mohli dozvědět nejen o výuce teoretických předmětů, ale také o možnostech konání praxe a odborného výcviku. I ostatní veřejnost si přišla na své. Všichni návštěvníci měli inspiraci při sledování aktivit žáků školy, mohli se občerstvit cukrářskými produkty a výrobky studené kuchyně, a také si výrobky ze školního bufetu koupit a odnést domů.

Při této příležitosti byla slavnostně otevřena nově zrekonstruovaná tělocvična školy. V tělocvičně v průběhu tří měsíců byla provedena výměna stávající parketové podlahy za novou odpruženou palubovou podlahu, dále pak výměna obkladů stěny za dřevěné, nainstalovány byly moderní basketbalové koše.

Vynikající sportovní zázemí mohou nyní využívat žáci školy nejen pro tělesnou výchovu, ale také pro zájmovou činnost v rámci sportovního kroužku, žáci ubytovaní na domově mládeže ve svém volném čase; v neposlední řadě tělocvičnu využívají zájemci z řad veřejnosti a sportovních klubů města Frenštát pod Radhoštěm.  

V Hotelové škole jsme mohli přivítat významné hosty. Především pana Jiřího Navrátila - poslance Poslanecké sněmovny a náměstka hejtmana kraje pro sociální oblast, pana Daniela Cinaře, vedoucího odboru školství, mládeže a sportu krajského úřadu a pana Jana Rejmana – starostu města Frenštát pod Radhoštěm.